Freya Deco – podprsenka pro každý den

DECO-CHARM post
Freya Deco je nejprodávanější podprsenka pro plnější poprsí. I v České republice se těchto podprsenek prodalo již více než 10 tisíc. A dámy, které si ji zakoupily, většinou u jedné nezůstanou. Každou sezónu přichází nová barevná verze, nebo stylová varianta.

KOLEKCE FREYA DECO JE TÍM NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM PRO JAKÝKOLIV OUTFIT. JIŽ OD OBVODŮ 60 A S KOŠÍČKY AŽ DO GG.

Střih podprsenek kolekce Deco vychází ze základní kolekce – Freya Deco 4234. Jde o bezešvý pevný lisovaný košíček, výrazně otevřený v dekoltu (úzký střed), vytáhnutý v boční části. V základní verzi je v barvě tělové a černé a je v naší stálé nabídce.

Podprsenka Deco je výborná pro pevnější poprsí, je dost otevřená. Vytvoří hezký dekolt a je prakticky neviditelná pod jakýmkoliv oblečením.

Protože je kolekce velmi úspěšná na celosvětovém trhu, postupně začaly vznikat nové varianty vycházející z původního střihu.

Aktuálně jsou dostupné tyto střihové varianty: dekoltová podprsenka (4234), bezramínková (odepínací) podprsenka, bezkosticová podprsenka nebo balkonetová podprsenka. Nicméně nejprodávanějším střihem zůstává dekoltová podprsenka.

Strihy.jpg

Co se týče barevných variant, mimo základní černou a tělovou barvu, přichází každou sezónu nová barva – zelená, fialová, růžová,… Některé kolekce jsou již zdobeny krajkou na košíčku, krajkou na obvodu, lemováním košíčku atd. Aktuální nabídku Freya Deco najdete v našem eshopu.

 

Napsat komentář