Proměny výherkyň naší vánoční soutěže

Tři výherkyně vánoční soutěže „Dopis Ježíškovi“ dostaly svůj dárek. Vybraly si spodní prádlo, které se jim líbilo a navíc rozšířené poradenství. Jak se jim dárek líbil, a jak moc změnila nová podprsenka jejich siluetu? Podívejte se na jejich proměny…

 

Kristýna

První výherkyní spodního prádla byla mladá studentka Kristýna. Původně nosila 80F, od nás odchází s velikostí podprsenky 70GG. I když je velikost košíčku podle čísla větší, její prsa se na pohled spíše zmenšila. Klidně teď může nosit menší konfekční velikost topů a halenek. Kristýna si vybrala podprsenku a kalhotky Freya Beau Candy (obrázek vpravo). I když je podprsenka nevyztužená, je dostatečně pevná, a udrží prsa na místě. Jako bonus Kristýna opticky zeštíhlela i v pase. Jak se Vám její proměna líbí?

Kristyna komplet.jpg

Kristýna nám po své proměně napsala: „Byla úžasná zkušenost, paní Jirásková byla skvělá, když mi vybírala všechno to krásné prádlo a dávala cenné rady. Konečně si i já můžu říct: <<Vždyť já jsem pěkná holka!>> Je úžasné, jak takové dobře padnoucí prádlo dokáže změnit váš pohled samu na sebe.“

Pavlína

Druhou výherkyní byla vychovatelka Pavlína, kterou chtěl obdarovat její partner. Původně nosila velikost podprsenky 85D, po fittingu jsme vybraly velikost 70F. Pavlína se zamilovala do luxusní kolekce Fauve Marla Midnight v balkonetovém střihu (obrázek vpravo). Střih podprsenky ala Bardotka je velmi oblíbený, poprsí krásně nadzvedne a vytvoří hezké křivky. Podobně tomu bylo i u naší výherkyně.

Pavlína komplet.jpg

Pavlína svůj zážitek hezky popsala na našem Facebooku:

„Chtěla bych vyzdvihnout profesionalitu a úžasný přístup ke klientům v Teplické pobočce Bra expert. Jelikož můj přítel napsal do vánoční soutěže dopis pro Ježíška, vyhrála jsem podprsenku. To jsem ale ještě nevěděla, jaká je to výhra doopravdy!

Došlo mi to až po návštěvě Teplického obchodu. Tam totiž nejsou „jen“ prodavačky spodního prádla, ale výborné odbornice a specialistky na poradenství. I když jsem v obchodě neutratila ani korunu, tudíž jsem neudělala tržbu, věnovali se mi tak, že jsem si připadala jako princezna 😀

Jak špatné podprsenky jsem nosila, jsem zjistila až po návštěvě tohoto obchodu, kdy se mi velikost změnila z 85 D na 70 F! A nevěřili byste, jaký je to rozdíl. Člověk si teprve potom uvědomí, jakou udělal chybu, že neinvestoval od začátku do kvalitní podprsenky a nenechal si správně poradit.

Nejde jen o to, že prsa vypadají mnohem lépe v tričku, ale i o to, že jde o mnohem pohodlnější podprsenku (nemusí se pořád urovnávat, nepadají ramínka, košíčky nelezou nahoru, ramínka se nezařezávají apod.) a taky o to, že jsem velmi ulevila mým zádům, která mě občas pobolívala. Při zkoušení podprsenek mi padly jako ulité skoro všechny, ale do jedné jsem se skutečně zamilovala, je totiž i velice krásná. Vybrala jsem si podprsenku Fauve Marla a i když jí mám už nějakou dobu, nemůžu se jí nabažit. Vykouzlila mi krásný dekolt, zformovala mi poprsí a ulevila od bolesti zad. Má na sobě takové stříbrné kytičky, ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než na obrázcích.


Musím moc moc poděkovat za soutěž, kterou jste vyhlásili, za výhru, kterou jsem dostala, za profesionální přístup, za poradenství, zkrátka za všechno.


Všem, kdo váhá i neváhá radím: investujte do svého pohodlí, krásy a i do zdraví. Uvidíte, že nebudete litovat. A udělejte to hned, než si poprsí zničíte špatnými podprsenkami a nevhodnými velikostmi.“

Petra

Petra je třetí výherkyní, která si přišla pro nové spodní prádlo od Ježíška. I když Petra nemá velké poprsí i tady je určitá změna viditelná. Původně nosila vyztužené push-up podprsenky ve velikosti 75B, nově si odnesla šedou soupravu Freya Taylor ve velikosti 65DD. V novém spodním prádle se Petřina postava opticky více narovnala, a mám pocit, že Petra v ní omládla.

Petra komplet.jpg

Bra Expert tipy na závěr

1. Push-up podprsenky mohou být dobrou volbou pro dámy s drobným poprsím, které potřebují přidat svým vnadám objem. Někdy můžou tyto podprsenky udělat spíše medvědí službu. A to tím, že hrubý molitan ve spodní části košíčku, přidá objem pouze ve spodní části poprsí. Poprsí tím opticky klesne, a to i v případě, že ve skutečnosti je stále mladé a pevné.

2. Mnoho žen se obává, že větší velikost košíčků u podprsenky, nebo zvednuté poprsí jejich vnady ještě více zvýrazní. Opak je však pravdou. Všimněte si, že ve správné velikosti podprsenky vypadá poprsí spíš menší a pevnější.
3. U správně umístěného poprsí si můžete dovolit nosit topy menší velikosti. Výrobci konfekce šijí prsní záševky na stejném místě, nezohledňují fakt, že poprsí může klesat. Ve správné velikosti podprsenky Vám bude oblečení se záševky (šaty, halenky, saka) sedět lépe.
4. Pozor na topy a šaty s vodorovnými pruhy. Ty jakýkoliv pokles poprsí (menší či větší) zvýrazní. Proto pod pruhované trika vybíráme podprsenky z co nejlepší oporou.

 

Napsat komentář